КИЕВСКАЯ МЕЖДУНАРОДНАЯ
ДЖАЗОВАЯ АКАДЕМИЯ
Russian English
МЕЖДУНАРОДНЫЙ
ДЖАЗОВЫЙ АБОНЕМЕНТ

Пресса: Синтия Скотт, 1 октября 2009

Фотогалерея с концерта от www.timeout.ua


У Києві зі "Спогадами про Рея Чарльза" виступила його бек-вокалістка, номінантка на "Греммі" - Синтія Скотт

До 4-річчя Міжнародного джазового абонементу на сцені Київської консерваторії виступила відома американська джазова співачка Синтія Скотт. Концерт відбувся за сприяння Посольства США в Україні.

Вона є однією з найвизнаніших виконавиць у світі, послідовницею і ученицею легенди джазу Рея Чарльза, в колективі якого співачка була бек-вокалісткою. Відтак півторагодинний концерт Скотт називався "Спогади про Рея Чарльза".

Глибокий голос Синтії, її сценічний кураж і закоханість у джаз не могли не зворушити, навіть розбурхати досвідчену київську публіку. Розповідаючи про свого творчого духовника Рея Чарльза, співачці вдалося налагодити живий контакт із залом, викликати непідробні емоції в київських шанувальників джазу. Відтак хіти легендарного Рея Чарльза невдовзі зал співав уже разом із Синтією. А найактивніше - галерка з 12-ма київськими студентками-музикантками, яким напередодні співачка дала майстер-клас.

До Києва Синтія Скотт привезла двох інших гуру світового джазу: піаніста Марка Соскіна та ударника Стіва Вільямса. Разом із українським відомим контрабасистом Аркадієм Овруцьким вони й акомпанували співачці. Демонструючи віртуозний клас гри та запальні джазові імпровізації, музиканти повсякчас зривали овації зали.
(Джерело www.newsru.ua)


Нью-йоркський джаз в Україні

У Києві до чотириріччя Міжнародного джазового абонементу виступила американська джазова вокалістка Сінтія Скотт (Cynthia Scott).

Співачка відома широкому колу швидше як бек-вокалістка Рея Чарльза, одного з найвідоміших у світі виконавців музики у стилях соул, джаз і ритм-енд-блюз.

Проте вона вже довгий час будує власну кар'єру і має чимало заслуг і здобутків у царина джазу. Так, свого часу Сінтія була номінована на премію "Греммі".

Сінтія - доволі експресивна й артистична особистість. Своїм виконанням вона спершу заспокоїла, а потім збентежила столичну публіку, яку, здавалося, вже нічим не здивуєш. Такі емоції по-справжньому ідуть глибоко із душі, адже подібну щирість неможливо передати штучно. Американська джазистка продемонструвала неперевершеної глибини вокальні дані. Вона весь час тримала зал у напрузі і не послабляла увагу публіки ні на хвилину, щиросердно звертаючись до присутніх.

Акомпанували Сінтії Скотт вже давно відомі столичній публіці американський піаніст Марк Соскін (Mark Soskin), ударник Стів Уільямс (Steve Williams) та басист Арк Овруцький (Ark Ovrutski).

Напередодні Сінтія провела майстер-клас для українських студентів - Міжнародна джазова академія презентувала п'ятий інтенсив, що дозволив перебрати досвіду у світових джазових майстрів і повчитися вокалу у самих носіїв американської культури і джазової музики.

Американська вокалістка протягом візиту до України не обмежилася лише концертами у Києві - наступного ж дня вона зі своєю програмою відвідала Крим у рамках фестивалю КримДжазФест. Цей фестиваль позиціонується організаторами як соціально-розважальний проект, що реалізовується продюсерським центром "ПатіФон" спільно з Міжнародним джазовим абонементом і посольством США в Україні. Цей проект спрямований на популяризацію зірок американського джазу, створення і зміцнення міжнародних культурних відносин між Кримом і США.

Автор: Ольга Дика. INTV


Синтия Скотт подарила Киеву «Воспоминания о Рее Чарльзе».

1 октября, в Большом зале Оперной студии Национальной музыкальной академии Украины, открылся 4-ый сезон Международного Джазового Абонемента. В здание зала слетелось великое множество почитателей джазовой музыки и это не удивительно…Ведь в этот день выступила номинантка Гремми, нью-йоркская вокалистка Синтия Скотт. К слову, программа, которую представила Синтия, была посвящена ее другу Рэю Чарльзу, аккомпанировали ей Марк Соскин (рояль), Стив Уильямс (барабаны) и Арк Овруцкий (бас.). Были исполнены неизменно лучшие композиции маэстро, а завершилась программа супер-хитом «Hit the Road Jack». (Источник djfmua.livejournal.com)


реализация и поддержка: www.uajazz.com