КИЕВСКАЯ МЕЖДУНАРОДНАЯ
ДЖАЗОВАЯ АКАДЕМИЯ
Russian English
МЕЖДУНАРОДНЫЙ
ДЖАЗОВЫЙ АБОНЕМЕНТ

MAVIS “SWAN” POOLE & ARK OVRUTSKI QUARTET: 22-30 травня 2013

Міжнародний Джазовий Абонемент презентує

Українсько-російський гастрольний тур

MAVIS “SWAN” POOLE & ARK OVRUTSKI QUARTET

Как прошел концерт Мэвис Пул в Киеве читайте здесь

22 травня – Київ, Арт-клуб «44», початок о 21:00
Квитки 100-150 грн., замовлення квитків та бронювання столів: (066) 820-13-78, 279-41-37

24 травня – Сімферополь, клуб Ірей, початок о 20:00
Квитки 100-500 грн., тел. (066) 000 07 04

25 травня – Одеса, клуб Бернардацці, початок о 20:00
Квитки 100-350 грн., тел. (048) 785 55 85

26 травня – Черкаси, Обласна філармонія, початок о 18:00
Квитки 100-300 грн., тел. 45-01-61

27 травня – Кіровоград, Обласний Музично-драматичний театр ім. Кропивницького, початок о 18:00
Квитки 100-300 грн., тел. 24-15-03

28 травня – Москва, Міжнародний будинок музики, початок о 19:00
Квитки 500-1500 руб., тел.

29 травня – Кемерово, клуб «На старом месте», початок о 19:00
Квитки 500-1500 руб., тел.

30 травня – Новокузнецьк, клуб «Гелікон»
Квитки 500-1500 руб., тел.  

За участю:

Mavis “Swan” Poole (Мевіс «Сван» Пул) – вокал
Roy Assaf (Рой Ассаф) – фортепіано
Jay Sawyer (Джей Сойєр) – барабани
Ark Ovrutski (Арк Овруцький) – контрабас, бас-гітара

У програмі травневих концертів – класичний джазовий мейнстрім, соул, хіп-хоп та власні твори артистів.

Названа легендарним тромбоністом Куртісом Фуллером "Маленькою Еллою", вокалістка MAVIS "SWAN" POOLE увірвалася на музичну сцену з неперевершеною пишністю, зламала бар'єри жанрів своїм багатим і паруючим голосом. Її часто порівнюють з Ерікою Баду, Еллою Фіцджеральд, Джил Скотт і Еббі Лінкольн.

Як зрілий музикант "Сван" (що в перекладі означає лебідь) прекрасно працює в багатьох жанрах. Вона отримала премію "Indy's 2007 Jazz Vocalist to watch", як вокалістка Bill Lee Big Band. Записуючись в цей же час з хіп-хоп гуру Buckshot і працюючи з Lauren Hill і N'Dambi.

Сван приймала участь у Port Townsend Centrum Jazz Festival, була нагороджена преміями Betty Carter Jazz Ahead, Sister’s In Jazz (IAJE) та “Indy’s 2007 Jazz Vocalist to watch".

Вона виступала з Kurt Elling, Roy Hargrove, Dr. Billy Taylor, Fred Wesley, Nathan Davis, Hubert Laws, Bill Lee, Winard Harper, Jeff Tain Watts, Dee Daniels, John & Jeff Clayton, Nicholas Payton, Curtis Fuller, Chip Jackson, Branford Marsalis, Nancy King, Joey Calderazzo, Carmen Lundy, Geri Allen, Esparanza Spalding, Branford Marsalis, George Cables.

Сван отримала BM і MM в Queens College, де займалася з Antonio Hart, David Berkman, Howard Brofsky, Michael Mossman, Miles Griffith та JD Walter.
Більше інформації про творчість Сван ви можете знайти на її офіційному сайті http://www.swanvocals.com/.

ROY ASSAF (Ізраїль-США) – ізраїльський піаніст, отримав музичну освіту на батьківщині. Заради вдосконалення своєї майстерності в джазі, продовжив навчання в Manhattan School of Music.

Дебютував Рой Ассаф спільно з «All Star Big Band» Діззі Гіллеспі в Нью-Йорку (2007р.). Після такого вдалого старту він відправився в турне, котре проходило в 13-ти містах Європи.

За всі роки своєї творчої професійної діяльності виступив на одній сцені з рядом світових відомих музикантів. Таких майстрів джазової музики нема чого й  перераховувати, чого лише варті імена: Рой Хардгроув, Антоніо Харт, Льюіс Неш, Доктор Біллі Тейлор, Баррі Харріс та ін. Також на сьогодні піаніст Рой Ассаф виступає у складі John Lee Quartet, Charlie Christenson Quartet, Alex Terrier Quartet, Chris Dempsey Quartet.
Детальніше про творчість музиканта - http://royassaf.com/.

JAY SAWER (США) – отримав диплом бакалавра з класу барабанів у Мічиганському університеті у Billy Hart, Tim Froncek і Keith Hall. Пізніше отримав ступінь Мастерс в університеті Іллінойса у класі барабанщика Dana Hall.

У студентські роки виступав з WMU Jazz Orchestra та Jazz Nonet під керівництвом Trent Kynaston та Scott Cowan. У складі цих оркестрів брав участь в фестивалях Notre Dame, Elmhurst, Chicago Jazz Festivals й Detroit Jazz Festivals. Грав з Chip McNeill, Chip Stephens, Jim Pugh, Tito Carillo, Glenn Wilson, Ron Bridgewater,  Dana Hall, Stefon Harris та Donny McCaslin.

ARK OVRUTSKI (США-Україна) – контрабасист, композитор та бенд-лідер, лауреат джазових фестивалів та автор багатьох міжнародних джазових проектів. Небезпідставно вважається одним з кращих джазових басистів пострадянського простору.

За останні 7 років Арк Овруцький співпрацював з Кертісом Фуллером (Curtis Fuller), Кармен Ланді (Carmen Lundy), Марком Соскіним (Mark Soskin), Стівом Уільямсом (Steve Williams), Ларрі Уіллісом (Larry Willis), Джевоном Джексоном (Javon Jackson), Стівом Слейглом (Steve Slagle), Джей Ді Уолтером (JD Walter), Дудукой да Фонсекою (Duduka da Fonseca), Патієнс Хіггінс (Patience Higgins), Міхілем Борстлапом (Michael Borstlap), Синтією Скотт (Cynthia Scott), Джимом Ротонді (Jim Rotondi), Дональдом Едвардсом (Donald Edwards), Джеймсом Сполдінгом (James Spaulding).

2007-2010 р. Арк Овруцький закінчив аспірантуру Ратгерс університету з класу контрабаса у Майка Річмонда. У 2013 закінчує докторантуру Університету Іллінойс з класу контрабаса у Ларрі Грея та аранжування в Чарльза Мак Ніла.

В квітні 2010 Арк Овруцький записав у Нью-Йорку авторський альбом «Sounds of Brazil» з Дудукой да Фонсекою (Duduka Da Fonseca), Крейгом Хенді (Craig Handy), Хеліо Алвешом (Helio Alves) та Жорже Контіненчіно (Jorge Continentino). Цей альбом було високо оцінено критиками в США та в квітні 2011 Арка запросили з цією програмою у відомий «DIZZI COCA COLA» – джазовий клуб ЛІНКОЛЬН ЦЕНТРУ у Нью-Йорку.

 

 


реализация и поддержка: www.uajazz.com