КИЕВСКАЯ МЕЖДУНАРОДНАЯ
ДЖАЗОВАЯ АКАДЕМИЯ
Russian English
МЕЖДУНАРОДНЫЙ
ДЖАЗОВЫЙ АБОНЕМЕНТ

Sounds of Brazil : 16-24 марта 2013

Під патронатом «МІЖНАРОДНОГО ТВОРЧОГО ЦЕНТРУ ЯНА ТАБАЧНИКА»

Міжнародний Джазовий Абонемент презентує
Всеукраїнський гастрольний тур
Quintet SOUNDS OF BRASIL(Квінтет ЗВУКИ БРАЗИЛІЇ)

16 березня – Одеса, клуб Бернардацци, 20.00
Квитки 100-350 грн., тел. (048) 785 55 85

18 березня - Львів,клуб Пікассо, 20.00
Квитки 100-300 грн,тел 032-275-32-72

19 березня - Черкаси,Театр ім.Шевченко, 18.30
Квитки 100-300 грн

23 березня – Сімферополь, клуб Ирей,20.00
Квитки 100-500 грн., тел. (066) 000 07 04

24 березня Київ, Великий Зал Оперної студії Київської Національної Музичної академії (Консерваторія),19.00
Квитки 100-300 грн., тел. для замовлення (067) 430 73 06.

За участю:
Філо Машадо (Filo Machado) – вокал

Джордже Контіненчіно (Jorge Continentino)-флейта,саксофон
Хеліо Альвес (Helio Alves) – фортепіано
Греммі та Латин Греммі лауреат Дудука да Фонсека (Duduka da Fonseca) – перкусія
Арк Овруцький (Ark Ovrutski) – контрабас, бас гітара

У програмі березневих концертів – класична босанова і власні твори артистів.

Легендарний Філо Машадо знаменитий у Бразилії та по всьому світу як співак, гітарист, перкусіоніст, композитор, аранжирувальник і популяризатор босанови. Йому притаманні поєднання віртуозності, душевності й завзяття. Протягом своєї 40-річної кар’єри він провів сотні концертів у різних країнах світу, постійний гість багатьох шоу та телепрограм, брав участь у студійних записах по всьому світу. Він співпрацював з багатьма яскравими музикантами, такими як оркестри Поля Моріа та Мішеля Леграна, брав участь у фестивалях разом з Роєм Чарльзом і Дайаною Росс, виступав разом з Ніною Сімон і з усіма найкращими бразильськими артистами, також з Джоном Хендріксом, Джейн Дюбок, Лені Андраде, Тіто Маді, Раулем де Саузой та багатьма іншими світовими зірками. У 2000 році з альбомом "Cantando Um Samba" Філо Машадо номінувався на Греммі в категорії латиноамериканського джазу. В 2001 вперше виступав в Карнегі-Холі у програмі «40 років босанови» разом з великим Гала Костою та іншими бразильськими зірками. У 2005-му разом із співачкою Чібеле Кодонхо записав альбом "Tom Brasileiro" — своєрідний триб’ ют класику босанови Антоніо Карлосу Жобіму, чиї твори будуть в основному складати програму концертів в Україні. У свої 60 років Філо Машадо фонтанує невичерпною енергією.

«Найкраще, що є в музиці, це те, що вона повна невинності і це універсально», - вважає Філо Машадо.Хеліо Альвес (Helio Alves) – фортепіано
Народився у Сан-Пауло, почав брати уроки гри на фортепіано в 6. Виконуючи спершу  класичну й популярну музику, він плавно перейшов до джазу.

Альвес переїхав у Бостон, вчився в Berklee College of Music, котрий він закінчив у 1990.
Альвес записав два альбоми з Roditi: «Samba Manhattan Style»  (1995) та «Double Standards» (1997). Він також з’явився на релізі Roditi's «Brazilliance X4» (Resonance, 2009).

З 1995 по 1997 Хеліо активно гастролює з Joe Henderson's Double Rainbow Quartet, виконуючи музику Антоніо Карлоса Жобіма та записується на  отримавшому «Греммі» альбомі Joe Henderson's Big Band (Verve, 1996). Також музикант отримав статуетку як піаніст за  альбоми: Yo-Yo Ma (Obrigado Brazil, 2003) і Paquito Dе Rivera (Brazilian Dreams, 2002). Номінувався на Греммі за «Samba Jazz Fantasia» (Malandro Records, 2002) Дудуки да Фонсеки. 

Греммі та Латин Греммі лауреат Дудука да Фонсека (Duduka da Fonseca) – перкусія
Народився у Ріо-де-Жанейро, почав грати на барабанах в 13. У 15 з’явився на телебаченні й почав записуватися з відомими бразильськими музикантами - Cesarius Alvim, Ten rio Jr, Haroldo Mauro Jr, Alfredo Cardim, Edson Lbo, Joo Donato, Edison Maciel, Nivaldo Ornelas, Mario Adnet, Ion Muniz, Paulo Jobim, Jacques Morelenbaum и Grupo Mandengo (Mauro Senise, Barrozinho, Raul Mascarenhas, Tony Botelho). 


Дудука один з лідерів Trio da Paz, котра номінувалася, як краща нова латино-джазова група 1993 та отримала премію Jazz Journalists Association awards за кращий альбом в стилі бразильського джазу в 2002 («Partido Out», Malandro Records). Музикант виступав та записувався з такими виконавцями, як: Antonio Carlos Jobim, Astrud Gilberto, Herbie Mann, Claudio Roditi, Joanne Brackeen, Eddie Gomez, John Scofield, Joe Henderson, Gerry Mulligan, Toshiko Akiyoshi, Lee Konitz, Phil Woods, Emily Remler, Nana Vasconcelos, Nancy Wilson, Slide Hampton, Kenny Barron та ін.

Перший сольний альбом «Samba Jazz Fantasia» (Malandro Records) в 2003 номінувався на «Греммі», як кращий альбом латинського джазу.

Джорже Контіненчіно - саксофоніст і флейтист, композитор, аранжирувальник. Народився і виріс у Ріо-де-Жанейро, зараз живе в Нью-Йорку. Джорже з музикальної сім’ї, з раннього віку був занурений у середу живого джазу і босанови. Почав працювати як професійний музикант в 15 років, і з того часу записував твори і грав на сцені з багатьма найбільш шанованими музикантами Бразилії, такими як Мілтон Насіменто, Дюваль Феррейра, Маріса Монте, Раміро Мусото, Бебель Жілберто та інші. Активний виконавець, плідний композитор, експериментатор з новими звуками – Контіненчіно є справжнім дослідником джазу.

Арк Овруцький (Ark Ovrutski) – контрабас, бас гітара
Бенд-лідер, контрабасист та композитор, лауреат джазових фестивалів, учасник та засновник багатьох міжнародних джазових проектів.

У період навчання в РАМ ім. Гнесіних, працював в таких колективах, як оркестр "Современник" п/у Анатолія Кролла, джазовий квартет "Зеленая Волна" п/у Олександра Осейчука.
В середині 90-х знаходився в Польщі, граючи з відомими польськими джазменами такими, як: Збігнєв Намисловський, Казімеж Йонкінш, Йоахім Менцель, Петр Барон, Петр Войтасік.
За останні сім років Аркадій Овруцький спродюсував більше п’ятдесяти міжнародних проектів, в котрих брали участь: Curtis Fuller, Carmen Lundy, Mark Soskin, Steve Williams, Lary Willis, Javon Jackson, JD Walter, Duduka da Fonseca, Gregory Porter, Patience Higgins, Gerald Hayes, Michael Borstal, Cynthia Scott, Ryan Cohen Quartet та ін. 
Починаючи з 2005 Арк Овруцький постійно співпрацює в Нью-Йорку з бразильськими музикантами. З Дудукою да Фонсекою вони гастролювали разом з 2007, а в травні 2010  записали авторський альбом Арка Овруцького “Sounds of Brazil”.

 

 


реализация и поддержка: www.uajazz.com