КИЕВСКАЯ МЕЖДУНАРОДНАЯ
ДЖАЗОВАЯ АКАДЕМИЯ
Russian English
МЕЖДУНАРОДНЫЙ
ДЖАЗОВЫЙ АБОНЕМЕНТ

Кармен Ланди: 10 октября

Міжнародний Джазовий Абонемент у черговому одинадцятому сезоні Осінь 2010 продовжує приємно дивувати новими сюрпризами справжніх поціновувачів джазової музики, цього разу запропонувавши всім охочим долучитися прослуховування вокального джазу.

Тож до другого концерту нового сезону Міжнародний Джазовий Абонемент запросив відому вокалістку і композитора сучасності - Кармен Ланді (Carmen Lundy), композиції якої виконували Ernie Watts, Kenny Barron, Billy Childs, Robert Glasper, Bobby Watson, Mayra Casales, Phil Upchurch, Curtis Lundy, Ray Barretto, Bruce Hornsby, Mulgrew Miller, Terri Lyne Carrington, Kip Hanrahan, Courtney Pine, Roy Hargrove, Jimmy Cobb, Ron Carter, Marian McPartland, Regina Carter, Steve Turre, Geri Allen, Kenny Kirkland.

 Кармен Ланді хоч і не вперше відвідує Україну, проте цього разу вона пропонує справжнім шанувальникам джазової музики особливо яскраву програму. Співачка буде виконувати як джазові композиції, що вже відомі широкій українській публіці, так і чимало нових композицій, якими вокалістка запланувала дивувати навіть найприскіпливішого музичного критика.

 Під час свого туру Кармен Ланді також виконає композиції із нового альбому «SOLAMENTE». У перекладі з італійської та іспанської «solamente» означає «єдиний», «один» або «лише». Саме тут вона пропонує широкий спектр джазових стилів, починаючи від свінгу і біпопу, та закінчуючи «новим джазом» з вкрапленнями електронних прийомів, що стали новими, але вже традиційними серед джазових музикантів всього світу.

 Її музика часто нагадує своєю глибиною і енергію композиції Stevie Wonder і Nina Simone. Кармен також звертається до Maya Angelou, щоб підкреслити силу жіночності в композиції «I Know Why the Caged Bird Sings», а також грає з відомою «The In Crowd» Ramsey Lewis`a у своїй двохчастинній скетовій «The Out Crowd».

www.carmenlundy.com10 октября - Киев
КонсерваторияПо вопросам аккредитации обращаться
Ірина Фомицька 066 196 30 80
cap128@rambler.ru

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 


реализация и поддержка: www.uajazz.com