КИЕВСКАЯ МЕЖДУНАРОДНАЯ
ДЖАЗОВАЯ АКАДЕМИЯ
Russian English
МЕЖДУНАРОДНЫЙ
ДЖАЗОВЫЙ АБОНЕМЕНТ
Отчётный концерт Джазовой Академии 24 сентября 2006

Вересневий концерт "Міжнародного джазового абонементу" – це своєрідний звіт організаторів циклу за минулий рік. За цей період київські прихильники джазової музики мали змогу познайомитися з творчістю блискучих музикантів, представників американської та європейської джазових шкіл. Цю концепцію абонемент буде розвивати й наступного сезону. Саме тому серед всього розмаїття гостей, на ювілейному концерті – річниці абонементу будуть представлені не тільки нові імена, але й зірки минулого сезону – Френк Лейсі та Кім Плейнфілд.
Ювілейний концерт, гаслом якого стане "краще з минулого та майбутнього", представляє:

Стів Слейгл – (саксофони, флейта, кларнет) постійний музичний партнер Лайонела Хамптона, Вуді Германа та Кэба Келоуея. Музичну кар"єру розпочав в оркестрі Стіві Вандера. Перший тур по Європі, як і перша платівка, були з The Steve Kuhn Quartet, а пізніше - з органістом Джеком Макдаффом. Під час турів з The Carla Bley Band у 1981, Стів також грав у складі Charlie Haden’s Liberation Music Orchestra. У 1986 він записується з Milton Nascimento та оркестром Ріо-де-Жанейро в Бразилії. В 1988 році Стів стає музичним директором ансамблю Рея Барретто, а пізніше, в 1991 аранжувальником та провідним саксофоністом Mingus band, де отримав дві номінації Греммі. В той же час музикант працював з Джо Ловано та записав декілька альбомів, серед яких переможець Греммі "52nd Street Themes" (Blue Note Records).
Член BMI, Стів – відомий продюсер, композитор, викладач, професор престижної Манхеттанскої Школи Музикі (MSM) та Berklee College.


Френк Лейсі – вокаліст, тромбоніст, флюгельгорніст своєю творчістю практично поєднує всі стилі сучасної джазової та популярної музики.

Гастрольну діяльність розпочав з такими метрами джазу як Dizzy Gillespie, Abdullah Ibrahim, Henry Threadgill, Julius Hemphill, Oliver Lake, The Eurythmics, Carla Bley and Don Pullen. Він був учасником найвідоміших проектів Watson Horizon Band,а також був півтора року музичним директором Art Blakey's Jazz Messengers.
В останній час крім власного проекту Фрэнк гастролює з Lester Bowie's Brass Fantasy та бігбендами McCoy Tyner и David Murray. Його перший альбом вийшов на лейблі TUTU/ENJA Tonal Weights and Blue Fire в 1991 році. A другий, Settegast Strut,в 1995 році. Френк є постійним учасником Мингус біг-бенда,де грає разом з видатними трубачами Едді Хендерсоном и Ренді Брекером.

Кім Плейнфилд (барабани) - тонкий знавець бразильської музики, довгий час працював у складі відомої бразильської співачки Тані Марії. Кім залишається неперевершеним виконавцем фанкової музики. Тривалий період він співпрацює з легендарним гітаристом зі складу "Return to Forever" Біллом Коннорсом і французським віолончелістом Дидье Локвудом. Особливо запам'яталися такі альбоми з його участю, як "Double Up" і "Assembler" Білла Конорса і "Lіve At The Olympіa" Дидье Локвуда.Hіgelіn, Charles Fambrough, Edgar Wіnter, Mose Allіson.  Традиційні учасники концертів Міжнародного джазового абонементу, популярні джазові музиканти Аркадій Овруцький – бас, та Володимир Нестеренко – фортепіано, клавішні.

Спеціальний гість – відомий кубинський музикант Йоель Гонзалес (перкусія).

В концерті приймають участь кращі учні Київської міжнародної академії джазу, спеціально відібрані для ювілейного концерту.


реализация и поддержка: www.uajazz.com