КИЕВСКАЯ МЕЖДУНАРОДНАЯ
ДЖАЗОВАЯ АКАДЕМИЯ
Russian English
МЕЖДУНАРОДНЫЙ
ДЖАЗОВЫЙ АБОНЕМЕНТ

22 октября 2006: Грэг Бэнди

Грег Бенді та тріо Аркадія Овруцького


Третій концерт циклу "Міжнародний джазовий абонемент" присвячено творчості видатного американського виконавця Грега Бенді.
Парадоксально, але музикант, широко відомий в світі як чудовий інтерпретатор пісень в стилі соул, блюз, крунінг та фанк, вперше був представлений в Києві тільки як барабанщик.

Американський музикант Грег Бенді є видатною постаттю сучасного джазу. Він номінант премії Греммі, він працював з такими славетними музикантами як Джо Хендерсен, Бетті Картер, Фредді Хаббард, Джордж Бенсон, Дейв Холланд, Стенлі Тарентайн, Юзеф Латіф та інші. Журналісти високо цінують спів та гру цього музиканта, тому не дивно, що вони називають його "музичним скарбом". Журнал New Yorker писав: "…не дивлячись на те, що Бенді належить до старої виконавчої школи … він грає і співає прогресивно та сучасно, звертаючись до світових традицій майстерності…". Грег Бенді – постійний гість різноманітних джазових фестивалів. Останнім часом він співпрацює з відомим альт – саксофоністом Гарі Бартцем.
Візитною карткою Бенді є фанк та блюз.Саме таку програму з найкращих авторських утворів музиканта є можливість послухати у третьому концерті сезону абонемента "осінь 2006".

Басист, композитор, продюсер Аркадій Овруцький народився у Київі, але нью-йоркські музиканти вважають його за "свого" - Аркадій дуже відомий в США, Росії та Польщі; він постійно працює на сцені нью-йоркських джазових клубів, щомісячний гість Леклубу Ігора Бутмана в Москві та джазових клубах Кракова та Вроцлава, активно гастролює по цілому світу.
З даним проектом Аркадій та Грег приймали участь в джазових фестивалях Кемерово, Іркутську та Твері у липні 2006 року.
Сьогодні ця програма презентується в циклі "Міжнародний джазовий абонемент".

 


реализация и поддержка: www.uajazz.com