23 октября 2005: Мелвин Вайнс и Грегори Портер


Творча агенція Артліга представляє:
Мелвін Вайнс (Melvin Veins), труба (США)
Грегорі Портер (Gregory Porter), вокал (США)
у супроводі тріо Аркадія Овруцького (Росія)

Третій концерт Міжнародного джазового абонементу, присвячений творчості видатного джазового вокаліста Нета Кінга Коула (Nat King Cole)

23 жовтня 2005 р.
Великий зал Національної музичної академії України

Мелвін Вайнс (труба)

Народився в Толедо, штат Огайо в 1952 р. На трубі почав грати у віці 19 років у групі Creative Spirits, де був також автором багатьох композицій. Після навчання у Пітсбургському університеті у класі професора Натана Девіса заснував власний джаз-оркестр, із яким активно гастролював по США та Західній Європі, де пізніше навчався в італійській Школі мистецтв Тайлера. З поверненням на батьківщину Мелвін Вайнс активно співпрацює з відомими колективами San Ra Orchestra та Jimmy Merit Concept Band. Перебуваючи у Філадельфії, одержує гранти Pensilvania Council on the Arts та National Endosment for the Аrts. У 80-х роках працює в Сан Франциско з такими зірками як Джо Хендерсон, Херби Льюїс, Сонні Сімонс, Джо Кенді, Джонні Коул. Після прибуття в Нью Йорк засновує групу One Flight Uр, з якою працює понад десять років. Останнім часом ім'я Мелвіна можна часто зустріти в розкладах нью-йоркських клубів. Особливо відомі його джеми в клубі Saint Nick's Pub, що є центром джазового життя Гарлема, у яких беруть участь джазові зірки.


Грегорі Портер (вокал)

Відкрив музику Нета Кінга Коула завдяки матері - відомої в минулому блюзової співачки. Вже у віці 5 років він проспівав та записав пісні "Once Upon A Time" та "І Had A Dreamboat" з репертуару великого співака. Надалі продовжуючи вивчення його репертуару, Грег став збагачувати його елементами фанка, ритм-енд-блюзу та госпелз. Працюючи на національному телебаченні в шоу Late Night з Давідом Леттерманом, він вперше здобув премію "Broadway Musical". Його власне шоу The Today Show Gregory чотири рази здобувало премію "Broadway Musical". Він також брав участь у знаменитому бродвейском шоу The Civil War, записувався із всесвітньо відомим флейтистом Хьюбертом Лоусом на платівці "Remembering Nat King Cole" і брав участь у його гастрольних турне. Багато композицій Грегорі Портера стали хітами та постійно транслюються на радіостанціях США. Його пісні, маючи під собою класичну джазову основу, включають елементи сучасних стилів.
 


реализация и поддержка: www.uajazz.com